Върнете се в началото Go down

ПФК Левски София Empty Re: ПФК Левски София

Писане  ???? Нед Фев 07, 2010 11:24 am

Гонзо връща Деко в Левски?
Полузащитникът на Монтана Мирослав Иванов може да се върне в Левски, твърди в днешния си брой вестник "Тема Спорт". От ръководството на "сините" вече преговарят за футболиста, чийто договор изтича през лятото. От "Герена" са готови да дадат за Деко 50 000 евро, за да може да играе той да играе при шампионите през пролетния полусезон.

"Не ми се коментира предварително. Всичко зависи от двете ръководства. Те трябва да се договорят. Ако ме пуснат, ще отида, ако не - оставам в Монтана", заяви нисичкият халф.
sportal.bg

????
Гост

Писане  ZlaTky Пон Фев 08, 2010 8:37 pm

Какво да ви кажа, Левски си е Левски.... но тази година титла няма да видят или Литекс или ЦСКА ще са шампиони Suspect

Левски пробва португалски бек в Кипър

Шампионите Левски ще изпробват португалски бек на лагера си в Агия Напа. Това обяви лично мениджърът на "сините" Георги Иванов-Гонзо. Той коментира, че очаква тези дни към групата от футболисти, с която разполага, да се присъедини и въпросният бранител, който трябва да се доказва в тренировките и предстоящите контролни срещи. Вероятно защитникът ще трябва да замести продадения в Румъния бивш капитан на Левски Живко Миланов. Националният десен бек премина във Васлуй през зимата и засега единственият играч на този пост в тима от "Герена" е юношата Стефан Станчев.

"Герена" опасан от датчици - предупреждават за срутване

Козирката на стадион "Георги Аспарухов" е опасана от датчици, чиято цел е да предупреждават за потъване на сектор "А", което може да доведе до срутване. Това разкри собственикът на сините Тодор Батков. Адвокатът призна, че въпреки вложените милиони за модернизация на спортното съоръжение, то по никакъв начин не може да покрие европейските изисквания за модерен стадион.

Оказа се, че сектор "Б" потъва. Проблеми от този сорт има и в сектор "В". Според Батков има само една възможност това нещо да се промени - "Георги Аспарухов" да бъде съборен и на негово място да се построи нов стадион.

Разкритията на Батков дадоха отзвук сред управляващите. Днес кметът на столицата Йорданка Фандъкова нареди на инженери да извършат проверка на пет столични стадиона - "Георги Аспарухов", "Българска армия", "Славия", "Локомотив" и "Академик".
Napadatel ви дава възможност да играете в две игри - Английска Висша Лига и Българска "А" Футболна лига. Достатъчно е да се регистрирате в едната игра и автоматично ще можете да играете и двете.

Admin
Чичо Живко

Age : 32

Писане  Admin Съб Фев 13, 2010 10:56 am

Левски пада с две дузпи
Левски записа втора загуба на подготовката си в кипърския курорт Агия Напа. Този път сините паднаха от полския Легия с 2:0. Както и в мача с молдовския Шериф, причина за загубата бяха две дузпи. За разлика от онзи двубой обаче, сега сините играха по-силно. Вратарят на Легия Муха обаче показа страхотна класа и спаси всичко.
Двубоят започна по-добре за Левски и още в 4-ата минута Миро Антонов можеше да открие резултата, но ударът му мина встрани от вратата. След това пак той не можа да засече центриране на Жоазиньо, който пък в предишната атака удари напречната греда. До края на полувремето футболистите на Легия нямаха нито едно чисто положение пред вратата на Петков. В 42-ата минута Сърмов стреля от фал от 35 метра, но ударът му бе избит в корнер от вратаря. Николай Димитров-Хичо центрира от ъгловия удар, но ударът на Сърмов с глава бе уловен от вратаря. Муха се справи и с излезлия срещу него Хичо.
След почивката словаците понатиснаха, но Георги Петков показа класа. В края реферът даде съмнителна дузпа, след като Георги Петков пресече нахлуващия в наказателното поле Гжелак, който се строполи на земята. Ивански застана зад топката и реализира наказателния удар. В 82-ата минута Веско Минев спъна Шалаховски в наказателното поле на сините и съдията свири втора дузпа, която отново бе реализирана от Ивански. В последната минута Левски стигна до гол чрез Георги Христов, отменен заради засада.

Admin
Чичо Живко

Age : 32

Писане  Admin Съб Фев 13, 2010 10:57 am

То се е видяло, че тази година ще издадат титлата. Мисля, че и ЦСКА ще направи грешни крачки, така че остават Литекс и Черноморец, като за мен много по-вероятно е Литекс да вземат купата..